Eladó lakás Budapest I. ker, 99 900 000 Ft, 56 négyzetméter
99 900 000 Ft
lakás, 56 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest I. ker
Építési év:
50 évesnél régebbi
Kiemelt elhelyezkedés – a Várnegyed és bevásárlási/éttermi lehetőségek közvetlen közelében.
Az ingatlan 56 m² alapterületű (1 + 1 félszobás), melyet az impozáns, 5,5 méteres belmagasság és a galériás kialakítás tesz igazán tágassá és különlegessé. A tetőtéri elhelyezkedésnek köszönhetően világos, otthonos atmoszférát kínál, karakteres belső térrel.
Főbb jellemzők:
-Kiváló lokáció, remek közlekedéssel.
-Loft hangulat, galériás kialakítás.
-Világos, jó elrendezésű terek.
-Légkondicionáló a komfort érdekében.
-Praktikus, jól felszerelt konyha.
-Karakteres, egyedi ingatlan – nem tömeglakás.
Ideális választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetőknek, akik értékelik a belvárosi életstílust és az egyedi megoldásokat!
AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
https://elado.lakas.hu/elado/lakas/budapest-i-ker/100-millio-ft;56-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11601548