Eladó lakás Szeged, 48 000 000 Ft, 52 négyzetméter
48 000 000 Ft
lakás, 52 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Fűtés jellege:
Konvektoros
Belvároshoz közeli, első emeleti erkélyes lakás eladó!
Szeged, az Árvíz utcában elhelyezkedő társasházi lakás első emeletén található, 52 m²-es lakás kiváló elosztású. Mindkét szobája csendes, madárcsicsergős belső udvarra néz. Része továbbá egy 10 m²-es erkély, ahol a városi zajától mentesen élvezhetjük a szabad levegőt.
A lakás részben már korszerűsítve lett, az új tulajdonos előtt áll a lehetőség, hogy saját igényei szerint további fejlesztéseket vigyen végbe.A szobák mérete és kialakítása kiváló és ízlés szerint alakítható.
A lakáshoz tartozó bútorzat megegyezés tárgyát képezi, így bútorozva vagy akár bútor nélkül is azonnal költözhető.
A környék ellátottsága kiváló; iskolák, játszótér, sportpálya, bevásárlási lehetőségek és pékség is megtalálható a közelben.
Az Árkád és a belváros is gyalogosan és tömegközlekedéssel is alig pár perc alatt elérhető.
Teljeskörű és ingyenes CSOK- és hitelügyintézésben is segítünk az érdeklődőknek.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal!
https://elado.lakas.hu/elado/lakas/szeged/48-millio-ft;52-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11544883