Eladó lakás Szeged, 59 900 000 Ft, 57 négyzetméter
59 900 000 Ft
lakás, 57 négyzetméter
Értékesítés típusa:
eladó
Fűtés jellege:
Konvektoros
Építési év:
50 évesnél régebbi
Szeged-Rókus városrészben felújított, 57,54 négyzetméteres, 2 szobás, földszinti (félszuterén) kertkapcsolatos, azonnal költözhető társasházi téglalakás költözés miatt sürgősen eladó!
A lakás elosztása a következő:
- Nappali
- Szoba
- Konyha
- Étkező
- Fürdő+WC
Felújítás keretén belül megtörtént az elektromos hálózat cseréje, fürdő felújítása, műanyag nyílászárók beépítése, melyek redőnnyel, szúnyoghálóval felszereltek.
A szobák tágasak, parkettával burkoltak. A nappaliból nyílik a háló, a konyha és étkező vinyl padlóval,a fürdő járólappal burkolt. Falai festettek, fűtése gázkonvektor.
Az Árkád néhány perc sétára van az ingatlantól. A környék előnye, hogy nagyon közel van a Belváros, iskola, óvoda, élelmiszerbolt, orvosi rendelő.
Tömegközlekedés kiváló, illetve a Mars tér nyújt számtalan lehetőséget a távolsági járatokhoz.
Kiváló elhelyezkedése miatt akár befektetési célra is remek lehetőség
Egyéb kérdés, megtekintési szándék esetén, kérem, keressen bizalommal!
Referencia szám: LK068379-NOK
https://elado.lakas.hu/elado/lakas/szeged/60-millio-ft;57-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11514720