Eladó Szekszárdon, a kórház közelében, mindössze 10 perc sétára a városközponttól egy 50 nm-es, magasföldszinti, erkélyes, 2 szobás lakás a Béri Balogh utcában!
Az ingatlan praktikus elrendezésű: tágas, 18 nm-es nappali, külön bejáratú 12 nm-es szoba, előszoba beépített szekrénnyel, konyha, fürdőszoba és külön WC biztosítják a kényelmet. A lakás napos, kelet–nyugati tájolású, műanyag nyílászárókkal, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. A fűtést hőfokszabályzós radiátorok segítik, a mindennapi tárolást pedig egy közös, zárható tároló (3 lakás részére) teszi kényelmesebbé.
Az ár tartalmazza a beépített konyhát (hűtő, főzőlap, sütő, páraelszívó) és az előszobai beépített szekrényt is – így azonnal költözhető!
Kiváló elhelyezkedés: buszmegállók, boltok, iskola, óvoda, orvosi rendelő és gyógyszertár is pár perc sétán belül megtalálható.
Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek
Ár: | 33 900 000 Ft |
Méret: | 50 négyzetméter |
Azonosító: | 11569685 |
Cím: | Béri Balogh Ádám utca |
Erkély mérete: | 3.00 négyzetméter |
Emelet: | Magasföldszint |
Építőanyag: | Panel |
Fűtés jellege: | Központi (egyedi mérővel) |
Ingatlan állapota: | Jó |
Komfort fokozat: | Összkomfort |
Elhelyezkedés: | Társasház |
Tulajdonviszony: | Saját |
Bútorozott: | Részben bútorozott |
Kert: | Nincs |
Egész szobák: | 2 |