Eladó lakás Miskolc 15 500 000 Ft

Leírás

Miskolc Vasgyár városrészén, eladó a Pléh S. utcában, 41 m²-es szoba konyhás lakás, amihez tartozik egy 5 m²-es saját tároló. A telek 1822 m²-es osztatlan közös tulajdonú telken található a lakáshoz 470 m² -es saját használatú telekrész tartozik.

Helyiség lista:
- Szoba
- Konyha, étkező
- Fürdőszoba, WC.
- Szélfogó

Műszaki leírás:
Az épület kisméretű téglából épült földszintes társasház, de a tetőtér beépíthető. A lakást felújították, kívülről hőszigetelt, felújítottj konvektorok lettek beszerelve. Konyhabútorok újak. Nyílászárók műanyag és fa tokozású, hőszigetelt üvegezésű ablakok. A lakás falai festettek, a fürdőszobában csempézettek. A szoba parkettázott. A többi helyiség járólappal burkolt.
A tulajdoni lap szerint az önálló ingatlanhoz tartoznak az alapító okiratban meghatározott helyiségek.

Környezet:
Kertvárosias környéken található, hasonló családi házak szomszédságában. Bevásárlási lehetőség 10 percen belül elérhető.

Közlekedés:
Tömegközlekedési megállók néhány méteren belül találhatók. A belváros autóval 10 percen belül elérhető.

Lakás részletei

Ár: 15 500 000 Ft
Méret: 41 négyzetméter
Azonosító: 11447385
Irodai azonosító: 115287
Cím: Miskolc
Emelet: Földszint
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Cirkó
Ingatlan állapota: Felújított
Egész szobák: 1

Egyéb jellemzők

  • Erkély

Így keressen eladó lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a eladó lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
eladó lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra