Eladó lakás Budapest XV. ker 29 900 000 Ft

Leírás

XV. KERÜLETBEN: RÁKOSPALOTÁN, A RÉGI FÓTI ÚTON, ELADÓ EGY KÖZEPES ÁLLAPOTÚ, 28 M2, 1 SZOBÁS, ÉTKEZŐS KONYHÁS, TÁRSASHÁZI LAKÁS, 12 M2 TERASSZAL, TÁROLÓVAL, AUTÓBEÁLLÓVAL.

AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:

Az 1950-es években épült, 10 lakásos, 1 szintes társasház.

A LAKÁS JELLEMZŐI:

A lakás vegyes falazatú, szoba, étkezős konyha, előtér és kádas fürdőszoba áll rendelkezésre. A nyílászárók műanyagok, hőszigeteltek. A villanyhálózat cserélve. A burkolatok minden helyiségben szép állapotban vannak. A konyha jól felszerelt, a benne található konyhabútor a vételár részét képezi. Tartozik a lakáshoz egy 12 m2-es terasz, autóbeálló és tároló.

FINANSZÍROZÁS:

A lakás TEHERMENTES, hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.



A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Várjuk hívását munkanapokon 09.00- 18:00 óra között.

Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 10 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.

Lakás részletei

Ár: 29 900 000 Ft
Méret: 28 négyzetméter
Azonosító: 11536447
Irodai azonosító: 21882
Emelet: Földszint
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Villany
Ingatlan állapota: Átlagos
Egész szobák: 1

Így keressen eladó lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a eladó lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
eladó lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra