Eladó lakás Budapest XIII. ker, Angyalföld, 74 900 000 Ft

Leírás

XIII. kerület egyik legpraktikusabb része? Szerintem a Gömb utca.

Vannak helyek Budapesten, ahol megkapod a kiváló közlekedést, a teljes infrastruktúrát és a nyugodtabb hétköznapokat – egyszerre.
A XIII. kerület pontosan ilyen, és ilyen a GÖMB UTCA is!

Most egy igazán jó adottságú lakás került hozzám ezen a környéken, amely ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek is.

Ha fontos számodra, hogy minden karnyújtásnyira legyen, mégis egy élhető városrészben élj , érdemes #személyesen megnézned:

Főbb jellemzők: • 43 m² alapterület • nappali és 1 háló (12,31 nm) • 2. emelet, liftes társasház • 2003-ban épült • Gömb utcára néző lakás • házközponti fűtés egyedi méréssel • Klímaberendezés • saját udvari felszíni gépkocsibeálló

A környék minden szempontból ideális: néhány perc alatt elérhető az M3-as metró, a Váci úti irodafolyosó , a Lehel Piac , a Westend számos étterem, kávézó és sportolási lehetőség.

Irányár: 74 900 000 Ft (parkolóval együtt)

Lakás részletei

Ár: 74 900 000 Ft
Méret: 43 négyzetméter
Azonosító: 11631530
Cím: Gömb utca
Városrész: Angyalföld
Emelet: 2. emelet
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Központi (egyedi mérővel)
Ingatlan állapota:
Komfort fokozat: Komfort
Építési év: 11-20 éves
Elhelyezkedés: Társasház
Tulajdonviszony: Saját
Bútorozott: Bútorozott
Kert: Nincs
Egész szobák: 1
Nappalik: 1

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Garázs
  • Klíma
  • Lift
  • Kertkapcsolat
  • Kocsibeálló

Térkép


Így keressen eladó lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a eladó lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
eladó lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra