Eladó világos, stílusos lakás különleges történelmi környezetben – madárcsicsergés a belváros szívében !
Egy valódi ritkaság Budapest szívében: frissen felújított, 44 m²-es lakás eladó a főváros egyik legkülönlegesebb, történelmi jelentőségű épületében – a híres Luther-házban.
Ez a lenyűgöző, neoromán stílusú palota az 1890-es évek végén épült, és ma is Budapest egyik legnagyobb egybefüggő lakóépületeként ismert. A hatalmas tömb belső udvarában meglepetés vár: egy rejtett, romantikus evangélikus templom, melynek kertjéből reggelente madárcsicsergés szűrődik fel a felső szintekre. A reggeli kávét így a város lüktetésétől elzárva, nyugodt, szinte idilli környezetben fogyaszthatod el.
A lakás főbb jellemzői:
44 m²-es alapterület
emeleti elhelyezkedés, világos, napfényes fekvés
Tágas nappali-konyha + külön nyíló hálószoba
Teljesen felújított, modern fürdőszoba
Külön galériatároló a folyosón
A jelentős belmagasság lehetővé teszi a hálószoba galériázását, így további kényelmes tér nyerhető
Gázkonvektoros fűtés
Kedvező közös költség: mindössze 13.500 Ft/hó
Lokáció – minden karnyújtásnyira:
A lakás közvetlen közelében található:
4-6-os villamos megállója (Blaha Lujza tér vagy Rákóczi tér)
M2-M4 -es metró
számos busz- és trolijárat
gyalog pár perc a Körút, Blaha Lujza tér, Rákóczi tér, vagy éppen a Palotanegyed, Nemzeti Múzeum, Szabó Ervin Könyvtár
bevásárlási lehetőségek, éttermek, kávézók, piac, színházak és egyetemek is könnyen elérhetők
Az ingatlan nemcsak lakhatásra, de befektetésként is kiváló választás. A Luther-ház különleges építészeti értékei, a zárt templomkert és a belvárosi elhelyezkedés egyedülálló hangulatot és értékállóságot garantálnak.
Irányár: 54 millió Ft
Ha egy stílusos, történelmi karakterű lakásra vágysz a belvárosban – de csendes, zöld belső udvarral – ez az otthon a legjobb választás.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez forduljon hozzánk bizalommal !
Balogh Attila
Telefon: +36 20 9116 300
E mail: [email protected]
Ár: | 54 000 000 Ft |
Méret: | 44 négyzetméter |
Azonosító: | 11550523 |
Cím: | Rákoczi út |
Városrész: | Népszínház negyed |
Rezsi: | 13 500 Ft/hó |
Emelet: | 4. emelet |
Építőanyag: | Tégla |
Fűtés jellege: | Konvektoros |
Ingatlan állapota: | Jó |
Komfort fokozat: | Összkomfort |
Építési év: | 50 évesnél régebbi |
Tulajdonviszony: | Saját |
Bútorozott: | Nem bútorozott |
Kilátás: | udvari |
Egész szobák: | 2 |